שאלון הליך פרידה

מעולה , חשוב להיתמך באיש מקצוע זה בהליך כל כך מורכב. יחד עם זאת, במידה ואת/ה מעוניין/ת להיוועץ עם עו"ד / מגשר נוסף, בוא/י לצפות בנותני השירות שלנו תחת ההגנה המשפטית. תחת הגנה זו תוכל/י לנצל הנחה משמעותית שתחסוך לך לא מעט כסף.
הגעת אליי בדיוק בזמן הנכון ! באמצעות ההגנה המשפטית שלי תוכל/י לבחור את את אחד/ת מנתוני השירות שלי בתחום , לחסוך בעלויות בצורה משמעותית ופשוט להיות בידיים הטובות ביותר שיש.
ילדים זו שמחה, אך בתקופה שכזו הם צריכים את מלוא תשומת הלב ,שלא תמיד יכולה להינתן. בין אם הילדים בהליך טיפול רגשי , ובין אם לא , זה הזמן לבחון את ההגנה הטיפולית שלנו מול נתוני השירות באזורכם. זה בדיוק הזמן לתת לאנשי מקצוע מעולים לטפל ביקרים לנו.
ההגנה הטיפולית שאנו מציעים , היא בעיקרה הגנה עבור ההורים שצריכים לתת את תשומת הלב העיקרית כרגע לילדיהם. יחד עם זאת, אנחנו כאן כדי להציע גם הגנה טיפולית בדיוק בשבילך !
נכס משותף יכול להיות יתרון כלכלי , אך לפעמים גם עול כלכלי בהליך פרידה. תחת ההגנה הכלכלית שלנו תוכלו להיוועץ עם יועצים בתחום ולקבל חוות דעת כנה והגונה . החלטתם למכור את הנכס או להשאירו ? כל התשובות נמצאות אצל יועצי המשכנתאות שלנו.
גם אם אין כרגע, ואולי התכנון לרכוש לאחר הפרידה נכס כעוגן כלכלי, חשוב להיוועץ עם יועץ מטעמי ולבחון את כל המשתנים שמסביב.
הדחף הראשוני במקרה פרידה הוא לבטל התחייבויות משותפות, אך לבטל פוליסות ביטוח מבלי להבין את ההשלכות של פעולה זו, יכול לגרום לאסון . תחת ההגנה הכלכלית שלנו תקבלו חוות דעת של איש מקצוע ובעל רישיון בתחום זה. יותר מכך, תקבלו מבט הוליסטי על כל תוכניות הביטוח גם שאינן נכללות בתיק הביטוחי שלכם. תיק הביטוח הרלוונטי להיום אינו בהכרח רלוונטי למחר .
זה בדיוק הזמן לעשות "חשב מסלול מחדש" . הסיכון והצורך השתנה, ולכן חשוב להיוועץ עם איש מקצוע בתחום ההגנה הכלכלית שלנו.
חסכון הוא נכס לכל דבר. באמצעות איש מקצוע מוסמך בתחום ההגנה הכלכלית שלנו , תקבלו חוות דעת מקצועית והמלצות לגבי החסכונות, גם מבחינת יתרונות וחסרונות החסכונות הקיימים , ולא פחות חשוב – מה קורה עם החסכון במקרים קטסטרופליים כמו מקרה פטירה חלילה.
להתחיל לחסוך זה אף פעם לא מאוחר מדיי. זה בדיוק הזמן להתחיל לחסוך גם אם זה נראה בלתי אפשרי. מצבך השתנה ומטרותייך השתנו. אל תפגע בעתיד שלך ! באמצעות איש מקצוע מוסמך בתחום ההגנה הכלכלית שלנו , תוכל/י לקבל אין סוף רעיונות ומגוון אפשרויות בתחום החסכון.
העלאת טופס הר ביטוח
צילום תעודת זהות כולל ספח